Krótko o nas:

CBN to sieć wymiany ofert nieruchomości pomiędzy uczestniczącymi w sieci biurami. Nasza sieć opiera się na zdobyczach najnowszej techniki informatycznej oraz na nowoczesnej organizacji pracy..

 • teren budowlany Grąbiec

  Sygnatura: BNT-GS-10

  Rodzaj oferty: sprzedaż

  Powierzchnia: 8000 m2

  Czynsz wynajmu: 95000 PLN

 • dom wolno stojący Sierpc

  Sygnatura: BNT-DS-11

  Rodzaj oferty: sprzedaż

  Powierzchnia: 178 m2

  Czynsz wynajmu: 185000 PLN

 • dom bliźniak Sierpc

  Sygnatura: BNT-DS-13

  Rodzaj oferty: sprzedaż

  Powierzchnia: 110 m2

  Czynsz wynajmu: 295000 PLN

CBN Warmia i Mazury
CBN Łódź

O sieci

 • CBN to sieć wymiany ofert nieruchomości pomiędzy uczestniczącymi w sieci biurami.
  CBN to jedna z najstarszych sieci MLS w Polsce. Jest jedyną, która nieprzerwanie działa od 1998 roku.
  Nasza sieć opiera się na zdobyczach najnowszej techniki informatycznej oraz na nowoczesnej organizacji pracy. W USA znana jest pod określeniem MLS (Multiple Listing System). Co to oznacza?

  Jest z czego wybierać
  W końcu jak kapitalizm to kapitalizm. W każdym z biur uczestników Sieci wybór z wielu różnorodnych ofert funkcjonujących na rynku nieruchomości.

  Strefa Większych Szans
  na szybką sprzedaż wynajem, na szybkie kupno Twojego domu, mieszkania. W skrócie można powiedzieć: jedna oferta we wszystkich zrzeszonych biurach, wszystkie oferty u każdego. A wszystko to niemal natychmiast za pomocą specjalistycznych programów komputerowych i internetowej poczty elektronicznej.

  Dla klienta same plusy.
  Szukając wymarzonego domu, mieszkania, działki, już nie musisz odwiedzać wszystkich biur nieruchomości w mieście, wchodząc do jednego z biur naszej Sieci CBN znajdziesz w nim oferty nieruchomości (zgłoszone na wyłączność z innych biur). zgłaszając ofertę nieruchomości do najmu, sprzedaży na wyłączoność tylko w jednym z biur uczestników Sieci CBN natychmiast zgłaszasz tę ofertę do wszystkich innych biur uczestników Sieci.
  Jedno zgłoszenie, jeden kontakt z biurem z naszej sieci a natychmiast pracę nad Twoją ofertą rozpoczyna wielu pośredników z sieci CBN.
  Sieć CBN to wielki organizacyjny i promocyjny potencjał.

  Uwaga. Dla Twojego bezpieczeństwa informujemy. Dane o ofertach mają jedynie charakter orientacyjny i nie mogą być podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji co do zaciągnięcia jakichkolwiek zobowiązań.
  Administrator CBN nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w prezentowanych ofertach przez poszczególne Biura Nieruchomości. Jeśli chcesz skorzystać z tej strony przeczytaj i zaakceptuj regulamin, w przeciwnym wypadku wyjdź z tej strony.